Sage Symfonia w przeglądarce www

Sage Symfonia w przeglądarce www

Bieżąca sytuacja w kraju powoduje konieczność wprowadzenia zmian w formie prowadzenia biznesu oraz codziennej pracy. Jednym z skutecznych sposobów ograniczenia kontaktów osobistych między ludźmi jest wprowadzenie pracy zdalnej. Sage Symfonia w przeglądarce www jest już dostępna.
Zmiana formy pracy w wielu firmach jest możliwa, jednak wymaga dużej pracy IT w przygotowanie narzędzi umożliwiających wykonywanie swoich obowiązków z domu. Kluczową kwestią jest czas wymagany na przygotowanie odpowiedniej infrastruktury oraz efektywność pracy zdalnej. Niemożliwe jest wydajne pracowanie, jeżeli połączenie zdalne będzie działało w bardzo wolny sposób.

Odpowiadając na powyższą potrzebę, możemy polecić rozwiązanie umożliwiające pracę przy wykorzystaniu przeglądarki internetowej. Aplikacja Winflector pozwala na udostępnienie aplikacji z serwera w przeglądarce. Pozwala to na pracę przy wykorzystaniu takich programów jak Symfonia ERP, czy ITE Workflow w formie zdalnej bez wykorzystania licencji Remote Desktop Services.
Serwer terminali Winflector umożliwia zdalne korzystanie z dowolnej aplikacji Windows. Bez zmiany kodu aplikacji można ją udostępnić zdalnym użytkownikom, zachowując jej oryginalny wygląd oraz sposób pracy. Sage Symfonia w przeglądarce www stosunkowo niewielkim kosztem daje możliwość pracy z dowolnego miejsca.
Winflector to niedrogi, w pełni bezpieczny oraz niezwykle prosty w działaniu serwer terminali pozwalający udostępniać wybrane aplikacje zarówno poprzez sieć lokalną jak i rozległą.

Cechy produktu:

  • oszczędnością: zdalna praca poprzez sieć
  • obsługą sieci lokalnej, Internetu oraz łączy dedykowanych, również tych o niskiej przepustowości
  • aplikacje są uruchamiane na centralnym serwerze – zdalni użytkownicy działają tylko na jej oknach
  • administrator serwera centralnego decyduje, kto i jakie aplikacje może uruchomić

 

Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy Państwa do kontaktu z Działem Handlowym