O nas

Dostarczymy oprogramowanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb 

Kim jesteśmy?

Znajdujemy się na pozycji lidera w dziedzinie dostarczania i wdrażania systemów ERP dla firm z grupy małych i średnich przedsiębiorstw. Z dumą możemy powiedzieć, że nasza firma istnieje na rynku od ponad 12 lat, a w ciągu tego czasu osiągnęła olbrzymie sukcesy, dzięki zaufaniu naszych klientów i naszej nieustannej pasji do doskonalenia.

Misją ITExcellence jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie systemów ERP, które efektywnie wspomagają codzienną pracę naszych klientów, pomagając im osiągać lepsze wyniki biznesowe. Nasza wiedza i doświadczenie w tej dziedzinie pozwoliły nam stać się zaufanym partnerem dla wielu przedsiębiorstw w różnych branżach.

Jesteśmy dumni z tego, że obecnie jesteśmy platynowym partnerem Symfonii – uznanej i cenionej platformy ERP na rynku. Nasza współpraca z Symfonią umożliwia nam dostarczanie najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych rozwiązań, co pozwala naszym klientom skutecznie zarządzać swoimi procesami biznesowymi.

Szukasz innowacyjnych rozwiązań ERP? Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak osiągnąć doskonałość w zarządzaniu i efektywności operacyjnej. Zapraszamy do kontaktu!

Czym się zajmujemy?

Specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla biznesu, wspierających procesy zarządzania firmą, w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Robimy to skutecznie od ponad 10 lat. Przez ten czas zmienialiśmy się oraz zdobywaliśmy cenne doświadczenie i mamy apetyt na więcej.

Mamy ponad 50 osobowy zespół specjalistów

Działamy na terenie całego kraju

Budujemy dodatkowe rozwiązania do Symfonii i Microsoft Dynamics 365 Business Central

Myślimy nieszablonowo i elastycznie podchodzimy do każdego klienta

Posiadamy najwyższy, platynowy status partnerski Symfonii

Zaprojektujemy dowolne narzędzie informatyczne dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb

Nasz zespół

Naszą siłą są ludzie. IT Excellence to zespół skrupulatnych i kreatywnych programistów, doświadczonych i komunikatywnych wdrożeniowców oraz elastycznych na potrzeby klienta handlowców. Wszyscy nasi konsultanci posiadają certyfikaty potwierdzają ce ich wysokie kompetencje w zakresie rozwiązań klasy ERP.