Symfonia

Zarządzanie Produkcją

Moduł Symfonia Zarządzanie Produkcją to oprogramowanie służące do kompleksowego zarządzania procesami produkcyjnymi w firmach. Pozwala na planowanie produkcji, monitorowanie stanu magazynów oraz efektywną kontrolę kosztów produkcyjnych, optymalizując tym procesy produkcyjne zwiększając tym samym rentowność przedsiębiorstwa. Moduł ten umożliwia firmom skuteczne zarządzanie i zwiększenie konkurencyjności na rynku.

Automatyzacja procesów

Automatyzacja kluczowych procesów produkcyjnych przyspiesza produkcję i redukuje ryzyko błędów ludzkich

Kontrola kosztów

Precyzyjnie monitorowanie i kontrola kosztów produkcji przekłada się na zwiększenie efektywności i rentowności przedsiębiorstwa

Planowanie i zarządzanie

Planowanie i zarządzanie procesami produkcyjnymi, dla realizowania zamówień klientów terminowo i efektywnie

Zapytaj o wersję demonstracyjną

O programie

Najważniejsze funkcjonalności

Informacje

O module ERP Zarządzanie produkcją

Zarządzanie Produkcją

Moduł Symfonia Zarządzanie Produkcją to wszechstronne oprogramowanie dedykowane firmom, które pragną usprawnić i zoptymalizować swoje procesy produkcyjne. moduł oferuje szereg funkcji, które umożliwiają dokładne planowanie, kontrolę i optymalizację produkcji.

Moduł daje możliwość zarządzania zasobami produkcyjnymi, harmonogramowaniem produkcji oraz monitorowaniem stanu magazynów. To pozwala na efektywne dostosowywanie procesów produkcyjnych do zmieniających się warunków rynkowych i potrzeb klientów. Moduł umożliwia śledzenie kosztów produkcji, co pomaga w identyfikacji obszarów, w których można oszczędzać i zwiększać rentowność działalności.

Symfonia Produkcja pozwala również na kontrolę jakości procesów produkcyjnych. Umożliwia firmom zarządzanie jakością produktów, co przekłada się na zadowolenie klientów i budowanie trwałych relacji biznesowych.

Korzyści płynące z korzystania z Symfonia Finanse i Księgowość

  • Precyzyjne planowanie produkcji

  • Kontrola kosztów produkcyjnych

  • Zarządzanie jakością

  • Efektywne zarządzanie zasobami

  • Harmonogramowanie produkcji

  • Monitorowanie stanu magazynów

  • Integracja z innymi modułami

Co oferuje Symfonia Finanse i Księgowość?

  • Ewidencja i rozliczanie należności oraz zobowiązań wobec kontrahentów, pracowników, urzędów. Oprogramowanie umożliwia obsługę transakcji w złotych lub w walutach obcych ale także kontrolowanie wielu terminów płatności, naliczanie odsetek umownych dla danej transakcji lub ustawowych. Program zapewnia też automatyczne rozliczanie i kontrolę spójności rozrachunków z zapisami na kontach księgowych, pełną obsługę kompensat i rozliczeń wzajemnych z kontrahentem, wezwań do zapłaty i potwierdzeń sald, dostęp do kursów walut NBP bezpośrednio w programie, by automatycznie wyliczyć różnice kursowe bilansowe i podatkowe.

Warianty

Dostępne pakiety

Uniwersalny

Bestseller

Dedykowany do firm produkcyjnych, handlowo-produkcyjnych, do komputerowego wsparcia technologicznych procesów wytwarzania produktów. Umożliwia zarządzanie technologiami, planami produkcyjnymi, zleceniami produkcyjnymi, maszynami i narzędziami, czasem pracy, materiałami i surowcami, półproduktami, odpadami i stratami technologicznymi. Usprawnia pracę działów konstrukcyjno-technologicznych, produkcyjnych, planowania, zakupów, sprzedaży, logistyki i księgowości. Do pracy z systemem niezbędny jest moduł Symfonia Handel Profesjonalny (Symfonia ERP Handel)      

Profesjonalny

Dedykowany do firm produkcyjnych, handlowo-produkcyjnych, które komputerowo wspierają technologiczny proces projektowania i wytwarzania wyrobów. Umożliwia zarządzanie technologiami, planami produkcyjnymi, zleceniami produkcyjnymi, maszynami i narzędziami, materiałami i surowcami, półproduktami. Ewidencjonuje ceny materiałów, surowców, wyrobów gotowych, czasy  oraz odpadów powstałych w czasie produkcji. W znacznym stopniu usprawnia pracę działu produkcji, jak i działu księgowego. Czyni ich działania bardziej efektywnymi poprzez zarządzanie procesami produkcyjnymi, obsługę wielu zleceń produkcyjnych oraz planowanie potrzeb produkcyjnych. Do pracy z systemem niezbędny jest moduł Symfonia Handel Profesjonalny (Symfonia ERP Handel)     

Umów bezpłatną prezentację