Kariera ITE

Rozwój mamy wpisany w DNA firmy. Na co dzień rozwijamy firmy dostarczając im najlepsze rozwiązania informatyczne. Niezmiennie rozwijamy nasz potencjał, ale przede wszystkim rozwijamy ludzi, nieustannie szkoląc i ucząc się nowych rzeczy.

O IT Excellence moglibyśmy opowiadać bez końca...

(…) ale wszyscy wiemy, że czasami liczby mówią więcej niż słowa

Lat pracy

Pracowników

Oddziałów

Klientów

Wypitych kaw

Nasz proces rekrutacji

Cenimy nie tylko pracowników, ale również ich czas dlatego nasze rekrutacje odbiegają od utartych korporacyjnych schematów. U nas nie uświadczysz rozmowy z 3 osobami, kilku spotkań i nie będziesz musiał wymyślać abstrakcyjnych zastosowań parasola. Zazwyczaj już po pierwszym spotkaniu wiemy, czy nadajemy na tych samych falach.

1

Twoja aplikacja

Złóż do nas CV przez formularz lub wyślij swoją aplikację na naszego maila. Pamiętaj żeby zostawić swoje dane kontaktowe (uwierz nam lub nie, ale znacznie ułatwi nam to kontakt z Tobą i dalszy proces rekrutacji)

2

Spotkanie online lub stacjonarnie

Jeżeli Twoje CV sprawi, że odłożymy na bok kubek z kawą, to kolejnym etapem jest spotkanie online lub stacjonarne. Spotkanie trwa ok 20-40 min i odbywa się z Twoim potencjalnym przełożonym, który opowie Ci więcej o pracy, zespole i podpyta o Twoje doświadczenie.

3

Decyzja

Nie chcemy dręczyć Cię w nieskończoność więc naszą decyzję poznasz w ciągu kilku dni. Wiemy jak ważna jest informacja zwrotna, dlatego nawet jeżeli nie będzie ona pozytywna – damy Ci feedback.

4

Uścisk dłoni prezesa

Nie jest to uścisk dłoni TEGO Prezesa, ale nasz szef Darek jest równie pełen charyzmy! A wszyscy wiemy, że bez podania dłoni się nie liczy.

Oferty pracy

Filter by