Symfonia Business Day ‘22

Kolejna edycja Symfonia Business Day za nami. 13 października 2022 w Hotelu Narvil w wydarzeniu uczestniczyło 144 partnerów z całej Polski.

Kolejny zjazd, na którym mieliśmy okazję wymienić się doświadczeniami i skorzystać z wiedzy kluczowych ekspertów odpowiedzialnych za rozwój oprogramowania.

Spotkanie ubogacone warsztatami, na których zobaczyliśmy zarys tego, w którą stroną zmierza Symfonia. Producent systemu szykuje jeszcze więcej rozwiązań, które pozwalają na prace z każdego miejsca na świecie #chmura. Rozbudowa o kluczowe funkcjonalności związane z KSEF oraz przyśpieszenie wydajności programów – to tylko niektóre z tematów poruszanych przez prelegentów.

Na tegorocznym zjeździe partnerów Symfonii, można było usłyszeć wielokrotnie jedno stwierdzenie prelegentów: „z takim zespołem można naprawdę wiele!”.

Powyższa dewiza przyświeca nam od lat w szeregach IT Excellence – dzięki ciężkiej pracy możemy cieszyć się podwójnym wyróżnieniem Producenta:

  • Kolejny rok z rzędu zostając największym partnerem biznesowym Symfonii – co jest równoznaczne z podtrzymaniem statusu Platynowego Partnera, świadczącego o naszym doświadczeniu, kompetencjach i relacjach z naszymi klientami!
  • Umiejętności wprowadzania systemów w różnych branżach od „zera” pozwoliło nam uzyskać najwyższy współczynnik pozyskiwania nowych klientów.

Podsumowując:

Cieszymy się, że jesteśmy częścią tak zgranego zespołu i śmiało możemy stwierdzić, że nie dzielną nas dekady, a lata od tego aby programy Symfonii były numerem 1 na polskim rynku.