Nowy etap rozwoju marki Symfonia

Drodzy Klienci Symfonii, Drodzy Klienci Sage,

Z wieloma z Was jesteśmy już razem 25 lat. Możecie być pewni, że tak jak jesteśmy tu dziś, będziemy także jutro i w kolejnych latach. Jesteśmy właśnie w przededniu rozpoczęcia nowego etapu rozwoju oprogramowania z linii Symfonia.

Właśnie w roku jubileuszowym – 25 lat od wprowadzenia pierwszej wersji oprogramowania finansowo-księgowego Symfonia – zdecydowaliśmy o pozyskaniu nowego strategicznego partnera na polskim rynku, który umożliwi nam zrealizowanie naszych ambitnych planów.

Co to dla Państwa oznacza? Przede wszystkim niezmienne wsparcie Państwa biznesu. Finanse i księgowość, kadry, płace i HR, handel i integracja z kanałem e-commerce, zarządzanie magazynem, zarządzanie produkcją, obieg dokumentów, analityka danych, ERP – to obszary działalności, z których nas znacie i w których gwarantujemy stałą obsługę i rozwój zarówno teraz, jak i w przyszłości.

Kontynuujemy także prace nad wzmocnieniem jakości dostarczanych usług. Między innymi pracujemy nad nowymi kanałami kontaktu z zespołami wsparcia technicznego i obsługi. Duży nacisk kładziemy także na rozwój Biura Obsługi Klienta online, uruchomionego z myślą o ułatwieniu natychmiastowego dostępu do najważniejszych informacji dla wszystkich użytkowników Symfonii. 

Jak zawsze możecie Państwo także liczyć na nasze wsparcie merytoryczne. Jesteśmy w okresie kolejnych dość intensywnych zmian prawnych i technologicznych jak chociażby JPK_V7, PPK, przyspiesza transformacja cyfrowa. Dlatego nasze zespoły eksperckie przygotowują na bieżąco nowe szkolenia w formie bezpłatnych, otwartych webinariów, nowe artykuły z poradami dotyczącymi cyfrowych zmian w podatkach, prawie pracy, zarządzaniu firmą. Najświeższe materiały znajdziecie Państwo na naszym firmowym blogu: https://www.sage.com/pl-pl/blog/

Zespół Sage oraz nasi Partnerzy są nieustannie do Państwa dyspozycji.

Będziemy informować Państwa na bieżąco o ważnych decyzjach dotyczących dalszego rozwoju naszej firmy, jak i oprogramowania, którego jesteśmy właścicielem.

Życzymy zdrowia i trzymamy kciuki za Państwa biznes,

Piotr Ciski oraz zespół Sage Symfonia