Migracja programów R2księga, R2fk, R2firma

RESET2 oficjalnie dołącza do grupy spółek funduszu Mid Europa Partners

We wrześniu 2021 Symfonia poinformowała, że do Grupy Symfonia dołączyła nowa firma – Reset2.pl sp. z o.o. Przyjęcie nowej firmy miało na celu zwiększenie możliwości rozwoju oprogramowania oraz wzmocnienie pozycji Symfonii jako kluczowego w Polsce dostawcy systemów klasy ERP.

 

Czy zakupione licencje RESET przestaną działać?

W związku z przyjęciem do grupy firmy, ze strony klientów pojawiło się wiele pytań dotyczących przyszłości obecnie zakupionych licencji programów RESET.

Symfonia  wskazała listę programów, których wykupione licencje w dalszym ciągu pozostaną aktywne, jednak od 31 lipca 2023 roku nie będą wspierane ani rozwijane przez producenta. Wśród tych systemów znajdują się R2księga, R2fk, R2firma. Brak wsparcia programów oznacza również, że od końca lipca przyszłego roku programy nie będą dostępne dla nowych klientów.

 

Migracja programów R2księga, R2fk, R2firma

Symfonia w celu zapewnienia klientom pełnego komfortu podczas procesu migracji przygotowała specjalne migratory. Narzędzie pozwoli na przeniesienie danych do wskazanych programów, które zastąpią funkcjonalnie obecnie używane oprogramowanie.

Opracowane zostały również materiały, które pomogą klientom w rozpoczęciu pracy na nowych systemach. Informacje na temat migracji są na bieżąco aktualizowane i dostępne dla klientów u partnerów oraz z poziomu portalu obsługi klienta Symfonia eBOK.

 

Oferta migracyjna

Klienci, którzy będą chcieli skorzystać z oferty migracyjnej, będą mogli zakupić nowe oprogramowanie w specjalnej, promocyjnej cenie. Szczegóły dotyczące cennika dostępne są u partnerów firmy Symfonia.

 

Zmiany w programie R2Płatnik

Najwięcej pytań od użytkowników systemów firmy RESET dotyczyło przyszłości flagowego programu R2płatnik. Mimo, że system czekają zmiany, użytkownicy nie muszą martwić się o jego dostępność. Producent programu uspokaja, że zmiany dotyczące oprogramowania kadrowego dotyczą rozwoju jego funkcjonalności oraz opcji licencjonowania. Program obecnie możliwy jest do wykupienia w 4 wariantach:

– R2Płatnik Ekonomiczny

– R2Płatnik Uniwersalny

– R2Płatnik Profesjonalny

– R2Płatnik BusinessOne

 

W celu poznania nowej oferty migracyjnej zapraszamy do kontaktu z działem handlowym mailowo: sales@itexcellence.pl lub telefonicznie: + 48 22 110 00 59