Mobilny handel – Działaj hybrydowo w każdym środowisku i o każdej porze

Rozwiązanie na miarę XXI wieku

Model sprzedaży na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat zmieniał się wielokrotnie. Zdarzało się, że ewaluował kosmetycznie, jednak obecnie szybko zmieniające się trendy rynkowe wymuszają na przedsiębiorcach sprawne podążanie za rynkiem i współczesnymi klientami.

Dzisiaj trzeba widzieć więcej, szerzej i reagować szybciej. Konkurencja nie śpi, dlatego zawsze warto być o krok do przodu, śledzić działania sprzedażowe w sposób hybrydowy – w każdym środowisku i o każdej porze. Do tego niezbędne mogą okazać się rozwiązania mobilne – kompaktowe, które możemy schować do kieszeni, nie martwiąc się o niuanse.

 

Wygoda to podstawa – postaw na mobilny handel

Szybka kawa, śniadanie w biegu, plan marszruty, wyjazd w trasę i… utrudniony dostęp do informacji o klientach. Brzmi znajomo? Już nie musisz się o to martwić, bo obecnie możesz działać mobilnie – posiadać dostęp do stanów magazynowych, przeglądać kontrahentów, należności czy składać zamówienia na wyciągnięcie ręki.

 

Jedna aplikacja – wiele możliwości

Mobilny handel to  komfortowe narzędzie dla każdego pracownika sprzedaży działającego w terenie. Dzięki aplikacji istnieje możliwość płynnego synchronizowania kartotek towarowych i kontrahentów, realizowania rozrachunków, wystawiania zamówień, ułatwionego kontaktu z centralną, sprawnego przeglądania faktur czy odbierania płatności.

 

Istnieje także możliwość zapoznania się z zamówieniami archiwalnymi, udokumentowania bieżących wizyt przy pomocy zdjęć,  przyjęcia zamówienia bezpośrednio u klienta i zweryfikowania stanu magazynowego. Co więcej, zamówienia możesz przyjąć na miejscu, a przy pomocy mobilnej drukarki w prosty sposób wydrukujesz potwierdzenie wpłaty czy fakturę. Zaplanuj swoje wizyty, poproś o akceptację trasówki kierownika działu. Z mobilnym handlem działania sprzedażowe  i marketingowe nabierają innego wymiaru. Zapewnij sobie natychmiastowy dostęp do danych klientów bez względu na kanał sprzedaży czy branżę i zwiększaj efektywność  swoich działań sprzedażowych.

 

Wszystko pod kontrolą – w biurze i poza jego granicami

Mobilny handel to nie tylko rozwiązanie dla pracowników terenowych, bo każdy kto zarządzał grupą przedstawicieli handlowych zapewne wie, jak trudne jest śledzenie, weryfikowanie i planowanie bieżącej pracy zespołu handlowego (o agregowaniu i analizowaniu danych o klientach nie wspominając). Kierownik wszystkie te czynności  może analizować online – trasy, zamówienia, % realizacji planu.

 

Dodatek zintegrowany z SAGE SYMFONIA HANDEL

Pracuj w aplikacji mobilnej online i offline na tablecie, smartfonie czy kolektorze danych opartych o system Android 5.0 lub 8.0. Dodatek do SAGE SYMFONIA HANDEL to intuicyjne i praktyczne narzędzie niezbędne w obecnych czasach, dlatego skontaktuj się z nami i  dowiedz się więcej na temat wdrożenia zmian.