ITE Workflow_365 – Katalog produktu udostępniony!

Katalog ITE Workflow_365

Jak usprawnić procesy w firmie?

Jak wszyscy wiemy, czas to pieniądz. Z tego doskonale zdają sobie sprawę właściciele firm, którzy każdego dnia podejmują decyzje, które przyczyniają się do rozwoju ich przedsiębiorstwa. Jednym z najważniejszych wyzwań, przed którymi stoją, jest optymalizacja pracy i usprawnienie działań. Na szczęście technologia pozwala na znaczne ułatwienie zarządzania przedsiębiorstwem. Dzięki czemu pracownicy są bardziej efektywni, a firma staje się bardziej konkurencyjna na rynku. Narzędziem, które może znacznie pomóc w prowadzeniu biznesu, jest program ITE Workflow_365!

Miło nam zatem poinformować, że udostępniliśmy katalog naszego autorskiego rozwiązania. W katalogu znajdują się szczegółowe opisy tego produktu, zdjęcia oraz informacje na temat jego funkcjonalności. Dzięki temu mogą Państwo dokładnie zapoznać się z tym, co oferujemy, a także potwierdzić, jak dużą przewagę nad innymi programami ma nasze rozwiązanie.

Co zawiera ITE Workflow_365?

ITE Workflow_365 to kompleksowy program do obsługi firm, który zawiera wiele modułów, z których każdy odpowiada za inną funkcjonalność w firmie. Do dyspozycji użytkowników programu jest między innymi moduł do obsługi faktur zakupowych, korespondencji przychodzącej i wychodzącej, obiegu umów, windykacji, zarządzania projektem, zarządzania flotą, serwisu, reklamacji, CRM, delegacji, urlopów, czasu pracy, wypożyczalni oraz budżetowania. Oto kilka informacji o poszczególnych modułach programu ITE Workflow_365

Moduł Obieg faktur zakupu

Moduł ten umożliwia łatwe i szybkie przetwarzanie faktur zakupowych. Program pozwala na przyjmowanie faktur z różnych źródeł oraz automatyczne zczytywanie plików. Wszystkie faktury są składane w jednym miejscu, dzięki czemu zwiększa się przejrzystość procesu, a także łatwość wewnętrznej kontroli. Istotnym elementem modułu jest integracja z systemem finansowo-księgowym Symfonii, dzięki czemu proces księgowania i dekretacji faktur przebiega w sposób automatyczny.

Moduł Korespondencja przychodząca i wychodząca

Moduł ten umożliwia obsługę korespondencji przychodzącej i wychodzącej, dzięki czemu proces komunikacji w firmie jest łatwiejszy i bardziej przejrzysty. Dzięki temu modułowi użytkownicy programu mogą w łatwy sposób wysyłać i odbierać dokumenty, a także przyporządkowywać je do odpowiednich projektów i kontrahentów.

Obieg umów

To proces, w którym dokumenty przechodzą przez różne etapy, zanim zostaną ostatecznie zatwierdzone i podpisane. Zazwyczaj obejmuje to kilka kroków, takich jak przesyłanie umów do różnych osób w celu weryfikacji i zatwierdzenia, a także śledzenie ich postępu i terminów. Dzięki temu procesowi można zapewnić, że wszystkie umowy są przestrzegane zgodnie z ich warunkami i wymaganiami. To zaś może pomóc w uniknięciu potencjalnych problemów i konfliktów.

ITE Workflow_365 to wiele, wiele, więcej, jednak o tym dowiesz się bezpośrednio z naszego katalogu.
Chcesz go uzyskać? Skorzystaj w formularza poniżej, bądź zostaw do siebie kontakt w zakładce “telefon” u dołu strony, a my oddzwonimy do Ciebie w 28 sekund.

 

Kontakt