IT Excellence najlepszym partnerem Sage

Dzisiaj zakończyła się dwudniowa konferencja Sage Business Day dla sieci partnerskiej Sage. To coroczny event stanowiący podsumowanie minionych 12 miesięcy a także prezentacja planów, wizji i strategii na kolejny okres. Tegoroczna konferencja w dobie pandemii miała inną formę niż dotychczas. Spotkanie i prelekcje odbywały się w formie online.

Jednym z elementów tej konferencji jest zawsze nagrodzenie przez Sage najlepszych Partnerów w poszczególnych kategoriach. Miło jest nam poinformować, że po raz pierwszy zajęliśmy pierwsze miejsce w Polsce w rankingu Partnerów Sage zajmujących się rozwiązaniami Sage Symfonia.

Jesteśmy największym i najlepszym Partnerem Sage w Polsce i niewątpliwie jest to powód do dużej satysfakcji. Jednocześnie jest to duże wyzwanie, żeby być jeszcze lepszym i utrzymać tą pozycję w kolejnych latach. Siłą grupy IT Excellence są ludzie, ich kompetencje, doświadczenie i zaangażowanie. To wyróżnienie motywuje i zobowiązuje nas do dalszej pracy. Chcemy doskonalić się, aby świadczyć nasze usługi na jeszcze wyższym poziomie. A wszystko to dla pełnej satysfakcji naszych klientów.