Symfonia Business Day

Symfonia Business Day

Już w tym tygodniu spotykamy się na wydarzeniu SBD jako partnerzy Symfonii, aby podsumować kolejny rok. Wspólnie z innymi partnerami będziemy mieli możliwość uczestniczenia w panelach dyskusyjnych, wymiany spostrzeżeń, a przede wszystkim poznania planów rozwoju systemu na kolejne lata.

To również czas, w którym reprezentujemy wszystkich naszych klientów – dzielimy się na forum z Państwa oczekiwaniami i podpowiadamy jakie kierunki rozwoju są najbardziej wyczekiwane z perspektywy użytkownika systemu.

W tym roku wydarzenie to będzie szczególnie ważne, z kilku powodów:

  • Wkroczyliśmy w nowy etap. Od kilku miesięcy właścicielem spółki został jeden z największych inwestorów w Europie Centralnej i Południowo-Wschodniej – Mid Europa Partners, przejmujący udziały od Grupy Sage, do której przez ostatnie 15 lat należała marka Symfonia.
  • Będzie to pierwsze tego rodzaju spotkanie pod nowym szyldem – Symfonia.
  • Symfonia rośnie w siłę biorąc pod swoje skrzydła 100% udziałów w spółce RESET2.pl, tym samym zwiększając potencjał rozwoju swoich klientów.

Symfonia jest od wielu lat rozpoznawalną marką na polskim rynku. To właśnie ten program współtworzył początki polskiego rynku informatycznego ERP, by dziś być jednym z największych producentów systemów wspierających zarządzanie w firmie.

Przejęcie spółki przez inwestora, znającego i rozumiejącego realia polskich przedsiębiorstw oznacza nowe kierunki rozwoju. Zmiany z pewnością będą miały ogromny wpływ na dostarczanie Państwu większej ilości rozwiązań opartych o realne potrzeby rodzimych przedsiębiorców.

Nie pozostaje nam nic innego jak odliczać godziny do wydarzenia, aby dostarczyć Państwu informacji bezpośrednio od źródła na temat planowanego rozwoju marki ?